r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 r8 r9 Beste score

r2KNSB, 3de Klasse HRavMpBp12345678910
1.HSC Helmond 12031411  .    .  *  .    .  5  .    .  6
2.De Combinatie 1 (Asten)2087410  .    .    .    .  *  .    .  
3.Zuid Limburg 3 (Klimmen)2010310½  .    .    .    .  *  .  4  .  
4.PION/Mook Combinatie 1 (Groesbeek)20263*  .    .    .    .  4  .    .  
5.WLC 1 (Eindhoven)207429  .    .    .    .    .  *  .  
6.Blerickse SV 1 (Venlo)218227  .  *  .    .    .    .    .  
7.Veldhoven 11940173*  .  4  .    .    .    .    .  
8.Het Kasteel 1 (Wijchen)18641  .    .  4*  .    .    .    .  
9.Zuid Limburg 4 (Klimmen)200005  .    .    .    .    .    .  *
10.De Stukkenjagers 4 (Tilburg)187602  .    .    .    .    .    .  *
Laatste verandering: zo 25 nov 2018 10:45

KNSB, 3de Klasse H; Ronde: 2; za 06 okt; KNSB rating aug 2018
TZuid Limburg 4 (Klimmen)1982Zuid Limburg 3 (Klimmen)1990
1.Paul Stuemer2138René Snoeck192501
2.Sander Bachaus2043Tom Vrouenraets1822½½
3.Marcel Winkels1912Henk Temmink213901
4.Jan Fober1954Marcel Frenken211310
5.Guus van den Akker1945Ruud Lemmers208701
6.Ger Schaffhausen2004Bart van der Zwet206701
7.WFM Ingrid Voigt1929Eric Jan Morren180001
8.Marcel Didden1935Ed Vos196801
 
TBlerickse SV 1 (Venlo)2176De Combinatie 1 (Asten)2122
1.FM Marcel Harff2423GM Robin Swinkels2481½½
2.Dirk Bergmans2090Michel Kerkhof1923½½
3.FM Jürgen Kaufeld2287Maurice Swinkels2161½½
4.Eugen Heinert2205Egbert Clevers222701
5.Patrick Terhuven2137Rob Aarts211001
6.Thomas Krause2137Bob Jansen217601
7.Heiko Kesseler2081Jos Swinkels192010
8.Dennis Liedmann2045Gerard van den Berg198001
 
TDe Stukkenjagers 4 (Tilburg)1853WLC 1 (Eindhoven)2052
1.Henk Jan Beukema2021IM Gerard Welling2317½½
2.Christiaan Beukema1897Guus Bollen222601
3.Reinier Jaquet1873Robert Klomp204701
4.Constantijn Beukema1777Charlie Tang211601
5.Lex Karstens1915Nol Swinkels1976½½
6.Ron de Veen1902Rudy Simons202310
7.Kienfong Lie-Kwie1812Ingeborg Jansen189001
8.Tommy Grooten1628Henny Wilbrink1817½½
 
TVeldhoven 11967HSC Helmond 1203235
1.Huub Schenning2011Bart Dekker216901
2.Fred van Empel2006FM Ruben Venis2235½½
3.Erik van Eijndhoven2046Maarten Smit1985½½
4.Frans Wolferink2065Jerzy Cebula192610
5.Gerrit Bruggeman1941Hugo Faber1993½½
6.Theo van de Meerakker1922Paul van Asseldonk1993½½
7.Rob van de Voort1918Johan Wuijts198301
8.Jan Peters1826Pim Blijlevens197201
 
THet Kasteel 1 (Wijchen)1845PION/Mook Combinatie 1 (Groesbeek)2016
1.Willem van Berkel2017Olav Schoonenberg2178½½
2.Henk Massink1915Theo Wijnhoven208001
3.Henk van Kortenhof1840Luuk de Ruijter220101
4.Twan Rutjes1924Wim Molenkamp206201
5.Ritchy Duin1835Wopke Veenstra195201
6.Kaz Haans1903Thomas Dickmann196410
7.Bram Rutten1722Michel Auwens1842½½
8.Albert Verhaaren1602Arno Arents1853½½


TDe Combinatie 1 (Asten) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.GM Robin Swinkels2480-½1½5011w24232423-0.080
2.Maurice Swinkels21721½2752.52w21542347+0.482
3.Egbert Clevers2233½12752.52z21722364+0.347
4.Michel Kerkhof19170½2½254.52z20221829-0.236
5.Bob Jansen2206½12754.52z21322325+0.378
6.Rob Aarts213011221004.52w20902890+0.945
7.Stefan Rooijakkers18880-10051z19121112-0.507
8.Jos Swinkels19431021506.52w20422042+0.329
9.Gerard van den Berg1994½12758 19952188+0.541
 
TZuid Limburg 4 (Klimmen) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Paul Stuemer2123½02½251 20761883-0.650
2.Borna Mohammadi Nia20210-10021z21611361-0.312
3.Sander Bachaus20260½2½253 19661773-0.688
4.Fatih Baltic2127½-1½5031w21762176+0.068
5.Marcel Winkels19661021504 20282028+0.294
6.Jan Fober198311221005.52w20182818+1.168
7.Ger Schaffhausen1978002006 19941194-1.028
8.Guus van den Akker1938½02½256.52z20341841-0.261
9.WFM Ingrid Voigt1909-010071z18001000-0.674
10.Marcel Didden1924-010081w19681168-0.454
 
TBlerickse SV 1 (Venlo) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.FM Marcel Harff24021½2751.52z23542546+0.326
2.FM Jürgen Kaufeld22931½2752 22522444+0.406
3.Grzegorz Osipiak22820-10031w21761376-0.645
4.Eugen Heinert2193½02½254 21721979-0.592
5.Dirk Bergmans2083½½21505 19391939-0.402
6.Patrick Terhuven2125-010051z21101310-0.538
7.Thomas Krause2127-010061w21761376-0.446
8.Heiko Kesseler209911221006 19842784+0.739
9.Dennis Liedmann2017002007 20021202-1.121
10.André Krueger2066½-1½5071w18901890-0.256
 
TDe Stukkenjagers 4 (Tilburg) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Henk Jan Beukema20220½2½251 22432050+0.048
2.Christiaan Beukema1887-010021w22261426-0.125
3.Reinier Jaquet1866-010031z20471247-0.271
4.Constantijn Beukema1790002003 21761376-0.172
5.Lex Karstens18870½2½254 19841792-0.308
6.FM Petra Schuurman23391-1110041z19262726+0.075
7.Ron de Veen1918½12756 19982190+0.761
8.Kienfong Lie-Kwie1799002006 19381138-0.665
9.Tommy Grooten1750½½21507.52w18681868+0.592
10.Jan Otten17920-10081z20371237-0.200
 
TVeldhoven 1 Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Huub Schenning20221021501 21742174+0.430
2.Fred van Empel2020½½21502 22182218+0.541
3.Erik van Eijndhoven20591½2753 20502242+0.510
4.Frans Wolferink208611221004 20032803+0.834
5.Gerrit Bruggeman1943-½1½5051z19931993+0.072
6.Tim van Hellemont19380-10051w20621262-0.344
7.Theo van de Meerakker1924-½1½5061w19931993+0.098
8.Hans Brave18150-10061z19521152-0.342
9.Rob van de Voort1908-010071z19831183-0.410
10.Jan van de Munckhof1728½-1½5071w18531853+0.145
11.Jan Peters1818-010081w19721172-0.305
12.Bertus Pals16180-10081z18421042-0.235
 
THet Kasteel 1 (Wijchen) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Willem van Berkel20371½2751 21222315+0.783
2.Henk Massink1904002002 21361336-0.449
3.Maarten Rossen1929½-1½5031w21132113+0.247
4.Henk van Kortenhof1842½02½254 20841892+0.070
5.Twan Rutjes1900002004 21001300-0.540
6.Ritchy Duin1826-010051z19521152-0.341
7.Kaz Haans198811221006 19862786+1.229
8.Bram Rutten1719½½21507 18321832+0.300
9.Albert Verhaaren1632-½1½5081w18531853+0.310
10.Siebe Rossen1838½-1½5081z19291929+0.137
 
TPION/Mook Combinatie 1 (Groesbeek) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Olav Schoonenberg21580½2½251 20141821-0.934
2.Luuk de Ruijter2198½12752.52w19232116-0.149
3.Theo Wijnhoven20740121503 19901990-0.239
4.John Pouwels21000-10031z20461246-0.594
5.Wim Molenkamp207811221004.52z19362736+0.658
6.Wopke Veenstra196911221005.52w18362636+0.683
7.Thomas Dickmann1949-010061z19031103-0.585
8.Michel Auwens18861½2757.52w16791872+0.073
9.Arno Arents1842½½21507.52z16741674-0.455
 
THSC Helmond 1 Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Bart Dekker218211221001 20162816+0.592
2.FM Ruben Venis22311½2752 18922084-0.234
3.Maarten Smit19951½2754 19292122+0.357
4.Jerzy Cebula1926002004 22021402-0.388
5.Hugo Faber20011½2754 19282121+0.320
6.Paul van Asseldonk1971-½1½5061z19221922-0.098
7.Johan Wuijts1937-11110071w19182718+0.410
8.Pim Blijlevens1956½12757 18642057+0.208
9.Pascal Boudewijns1935½-1½5071z16281628-0.346
10.Gerard van de Kerkhof20251-1110081w17972597+0.200
 
TWLC 1 (Eindhoven) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.IM Gerard Welling2283-½1½5011w20212021-0.350
2.FM Dirk van Dooren23350-10011z22871487-0.576
3.Guus Bollen22210121502 21602160-0.120
4.Jeroen Medema21901-1110031z22823082+0.645
5.Robert Klomp20480121504 19771977-0.181
6.Charlie Tang2124½12754 19912184+0.240
7.Nol Swinkels1974-½1½5051w19151915-0.085
8.Rudy Simons19941021506 19741974-0.133
9.Ingeborg Jansen1906½12757 19502143+0.648
10.Henny Wilbrink1812-½1½5081z16281628-0.246
11.Peter Koymans1974½-1½5081w20902090+0.182
 
TZuid Limburg 3 (Klimmen) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.René Snoeck1940-11110011w21382938+0.772
2.Camiel Peerlings21941-1110021w19152715+0.167
3.Henk Temmink214911221003.52w19182718+0.439
4.Bart van der Zwet20630121503.52z20102010-0.157
5.Marcel Frenken2090½02½253.52z19381746-0.958
6.Tom Vrouenraets1826½½21504.52z18821882+0.144
7.Ruud Lemmers2088-11110051w19452745+0.310
8.Bob Merx19750-10061w19031103-0.645
9.Ed Vos1971½12756.52z18882080+0.281
10.Eric Jan Morren1817-11110071w19292729+0.674
11.WFM Ingrid Voigt1909½-1½5081w18291829-0.137

Beste score r2 gesorteerd op W en W-We
TKNSB, 3de Klasse HTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Kaz HaansHet Kasteel 1 (Wijchen)2219881986+1.2292786
2.Jan FoberZuid Limburg 4 (Klimmen)2219832018+1.1682818
3.Rob AartsDe Combinatie 1 (Asten)2221302090+0.9452890
4.Frans WolferinkVeldhoven 12220862003+0.8342803
5.Heiko KesselerBlerickse SV 1 (Venlo)2220991984+0.7392784
6.Wopke VeenstraPION/Mook Combinatie 1 (Groesbeek)2219691836+0.6832636
7.Wim MolenkampPION/Mook Combinatie 1 (Groesbeek)2220781936+0.6582736
8.Bart DekkerHSC Helmond 12221822016+0.5922816
9.Henk TemminkZuid Limburg 3 (Klimmen)2221491918+0.4392718
10.Willem van BerkelHet Kasteel 1 (Wijchen)220372122+0.7832315
11.Ron de VeenDe Stukkenjagers 4 (Tilburg)219181998+0.7612190
12.Ingeborg JansenWLC 1 (Eindhoven)219061950+0.6482143
13.Gerard van den BergDe Combinatie 1 (Asten)219941995+0.5412188
14.Erik van EijndhovenVeldhoven 1220592050+0.5102242
15.Maurice SwinkelsDe Combinatie 1 (Asten)221722154+0.4822347
16.FM Jürgen KaufeldBlerickse SV 1 (Venlo)222932252+0.4062444