r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 r8 r9 Beste score

r5KNSB, 3de Klasse HRavMpBp12345678910
1.De Combinatie 1 (Asten)20771029  .    .    .    .  6
2.Blerickse SV 1 (Venlo)2159825  .    .    .    .  6
3.WLC 1 (Eindhoven)2072825  .    .  5  .    .  
4.HSC Helmond 12027824½  .    .    .  55  .  56
5.PION/Mook Combinatie 1 (Groesbeek)2014520  .    .  334  .    .  
6.Zuid Limburg 3 (Klimmen)2046520  .    .    .  4  .  
7.Veldhoven 11949316½  .  34  .    .    .  
8.Zuid Limburg 4 (Klimmen)1985216  .    .    .    .  5
9.Het Kasteel 1 (Wijchen)18731142  .  34  .    .    .  
10.De Stukkenjagers 4 (Tilburg)1876010½22  .    .    .  3  .  
Laatste verandering: zo 16 dec 2018 11:09

KNSB, 3de Klasse H; Ronde: 5; za 15 dec; KNSB rating nov 2018
TZuid Limburg 3 (Klimmen)2051HSC Helmond 12025
1.Bob Merx1975Jerzy Cebula192610
2.Luc Zimmermann2176FM Ruben Venis2231½½
3.Tom Vrouenraets1826Bart Dekker2182½½
4.Ruud Lemmers2088Hugo Faber2001½½
5.Bart van der Zwet2063Paul van Asseldonk1971½½
6.Henk Temmink2149Maarten Smit1995½½
7.Camiel Peerlings2194Pim Blijlevens1956½½
8.René Snoeck1940Johan Wuijts1937½½
 
TWLC 1 (Eindhoven)2074PION/Mook Combinatie 1 (Groesbeek)199453
1.IM Gerard Welling2283Luuk de Ruijter2198½½
2.Guus Bollen2221Theo Wijnhoven2074½½
3.Jeroen Medema2190Olav Schoonenberg2158½½
4.Charlie Tang2124Wim Molenkamp207810
5.Rudy Simons1994Wopke Veenstra1969½½
6.Peter Koymans1974Arno Arents184210
7.Ingeborg Jansen1906Jan Fleuren210301
8.Frank Albers1898Hidde Knippenberg153010
 
TDe Combinatie 1 (Asten)2070Het Kasteel 1 (Wijchen)190862
1.Egbert Clevers2233Willem van Berkel203710
2.Maurice Swinkels2172Maarten Rossen1929½½
3.Bob Jansen2206Henk Massink190410
4.Rob Aarts2130Kaz Haans198810
5.Michel Kerkhof1917Henk van Kortenhof1842½½
6.Raymond Briels1963Twan Rutjes190001
7.Gerard van den Berg1994Siebe Rossen183810
8.Jos Swinkels1943Ritchy Duin182610
 
TZuid Limburg 4 (Klimmen)1993Veldhoven 11936
1.Marcel Winkels1966Huub Schenning2022½½
2.Sander Bachaus2026Frans Wolferink2086½½
3.Paul Stuemer2123Erik van Eijndhoven2059½½
4.Borna Mohammadi Nia2021Fred van Empel2020½½
5.Jan Fober1983Gerrit Bruggeman194301
6.Guus van den Akker1938Hans Brave181501
7.Ger Schaffhausen1978Jan van de Munckhof1728½½
8.WFM Ingrid Voigt1909Jan Peters181810
 
TBlerickse SV 1 (Venlo)2122De Stukkenjagers 4 (Tilburg)186562
1.Dirk Bergmans2083Henk Jan Beukema2022½½
2.Eugen Heinert2193Christiaan Beukema188710
3.Grzegorz Osipiak2282Lex Karstens188710
4.Dennis Liedmann2017Reinier Jaquet1866½½
5.Heiko Kesseler2099Ron de Veen191810
6.Wilfried Harff2123Constantijn Beukema1790½½
7.Gordon Fowler2047Tommy Grooten1750½½
8.Peter Winkel2132Kienfong Lie-Kwie179910


TDe Combinatie 1 (Asten) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.GM Robin Swinkels2480-½---1½5011w24232423-0.080
2.Egbert Clevers2233½11115902.25z20982464+1.127
3.Maurice Swinkels21721½11½54802.45w20132254+0.551
4.Bob Jansen2206½11115903.45z19962362+0.853
5.Rob Aarts2130111½15903.65w20222388+1.336
6.Michel Kerkhof19170½½½½524055z19391867-0.372
7.Stefan Rooijakkers18880----10051z19121112-0.507
8.Raymond Briels1963--1½03505.73w18701870-0.376
9.Jos Swinkels1943101½15707.25w19282078+0.962
10.Gerard van den Berg1994½11½154807.63z18892129+0.850
 
TZuid Limburg 4 (Klimmen) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Paul Stuemer2123½00-½41251.52z21011908-1.142
2.Fatih Baltic2127½--1-27522w19882180+0.194
3.Borna Mohammadi Nia20210--0½3½172.71z21731897-0.446
4.Marcel Winkels19661011½5702.81w20792228+1.823
5.Eric Jan Morren1817--0--10031z21251325-0.141
6.Sander Bachaus20260½-1½42503 19551955-0.387
7.Jan Fober1983110½055053w20102010+0.214
8.Ger Schaffhausen1978000½½512063z19301690-1.866
9.Guus van den Akker1938½01005306.41w19521802-0.926
10.Tom Vrouenraets1826--½--1½5071z20832083+0.316
11.WFM Ingrid Voigt1909-0--121507.5 18091809-0.299
12.Gerard Bischoff1867---1-1110081z17922592+0.396
13.Marcel Didden1924-00--20082w19861186-0.842
 
TBlerickse SV 1 (Venlo) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.FM Marcel Harff24021½-1-3831.33z22162492+0.379
2.FM Jürgen Kaufeld22931½0--35021z21562156-0.468
3.Grzegorz Osipiak22820-11143753 20342227-0.163
4.Eugen Heinert2193½01115703.21w21002250+0.393
5.Patrick Terhuven2125-01½-3503.71z20342034-0.326
6.Dirk Bergmans2083½½½½½5505.21w19421942-0.935
7.Heiko Kesseler209911-11441005.8 19932793+1.487
8.Peter Winkel2132---½127562w19312124+0.026
9.Wilfried Harff2123----½1½5061w17901790-0.378
10.Thomas Krause2127-00--2006 20571257-1.192
11.Dennis Liedmann20170011½55061w20082008-0.144
12.Gordon Fowler2047----½1½5071z17501750-0.351
13.André Krueger2066½----1½5071w18901890-0.256
14.Spyridon Korlotsidis2005--1--1110081z19242724+0.388
 
TDe Stukkenjagers 4 (Tilburg) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Henk Jan Beukema20220½00½51201.41w21541913-0.676
2.Christiaan Beukema1887-00-030021z21971397-0.426
3.FM Petra Schuurman23391--1-221003 19742774+0.208
4.Reinier Jaquet1866-0--½2½253.52z20321839-0.070
5.Constantijn Beukema1790000½½512041z21331892+0.384
6.Lex Karstens18870½½-0412542w20421849-0.349
7.Joost op 't Hoog1803--00-2005 19941194-0.505
8.Ron de Veen1918½10½052405.41w20401968+0.352
9.Kienfong Lie-Kwie1799000005005.61z20261226-1.160
10.Tommy Grooten1750½½-1½4637.32w19302021+1.687
11.Jan Otten17920-00-30081z19491149-0.895
 
TVeldhoven 1 Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Huub Schenning2022100½½524011w21272054+0.222
2.Fred van Empel2020½½00½5302.41z22002050+0.150
3.Erik van Eijndhoven20591½0-½425032w21112111+0.313
4.Frans Wolferink20861100½5503.61z20782078+0.001
5.Gerrit Bruggeman1943-½1014634.5 20862177+1.228
6.Theo van de Meerakker1924-½0½-313361w19861863-0.244
7.Tim van Hellemont19380--½-2½256 20021810-0.337
8.Rob van de Voort1908-01½-3506.31z19801980+0.285
9.Hans Brave18150-½-13506.73z19321932+0.449
10.Jan van de Munckhof1728½---½215072w19161916+0.454
11.Jan Peters1818-0-½03½1781w19581682-0.449
12.Bertus Pals16180----10081z18421042-0.235
 
THet Kasteel 1 (Wijchen) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Willem van Berkel20371½-½042501 21752175+0.777
2.Henk Massink190400½005½102.21w21321766-0.628
3.Maarten Rossen1929½--0½31332.31w21362013+0.302
4.Henk van Kortenhof1842½0½1½5504.21w20522052+1.259
5.Kaz Haans19881100052404.41z20762004+0.305
6.Twan Rutjes190000½½152404.81z20221949+0.247
7.Ritchy Duin1826-0½-03½1761z19441668-0.531
8.Siebe Rossen1838½-0½0412572z18951702-0.680
9.Bram Rutten1719½½00-41257.32w18691677-0.235
10.Albert Verhaaren1632-½1--2758 18902082+1.158
 
TPION/Mook Combinatie 1 (Groesbeek) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Luuk de Ruijter2198½111½54801.85w20922332+0.877
2.Olav Schoonenberg21580½½1½5502.43w20302030-0.889
3.Wim Molenkamp2078111½05703.25z20842234+1.084
4.Theo Wijnhoven207401½½½5503.43z20582058-0.124
5.John Pouwels21000-½0-3½1743z20451769-1.244
6.Wopke Veenstra1969110-½4635.34w19322023+0.347
7.Thomas Dickmann1949-0---10061z19031103-0.585
8.Jan Fleuren2103---0121506.52w19161916-0.487
9.Arno Arents1842½½--0313373z17741651-0.777
10.Wim Gielen1953---0-10071z19371137-0.522
11.Michel Auwens18861½0--3507.71w17661766-0.352
12.Hidde Knippenberg1530--10031337.71w19861863+0.815
 
THSC Helmond 1 Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.FM Ruben Venis22311½1½½5701.81w20052155-0.317
2.Bart Dekker218211½0½536021z19802052-0.662
3.Maarten Smit19951½½1½57041z20022152+1.080
4.Hugo Faber20011½1½½5704.41z19472097+0.702
5.Jerzy Cebula19260001051204.61w20231782-0.936
6.Paul van Asseldonk1971-½½1½4635.8 18541945-0.009
7.Pim Blijlevens1956½110½53606.21w19842056+0.606
8.Johan Wuijts1937-1½1½43756.8 19092102+0.785
9.Pascal Boudewijns1935½----1½5071z16281628-0.346
10.Gerard van de Kerkhof20251----1110081w17972597+0.200
 
TWLC 1 (Eindhoven) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.IM Gerard Welling2283-½--½21501 21102110-0.467
2.FM Dirk van Dooren23350-1--21501.5 21542154-0.441
3.Guus Bollen2221011½½536021w20982170-0.272
4.Jeroen Medema21901-11½4882.52z20922420+1.037
5.Charlie Tang2124½11115903.61w20152381+1.371
6.Robert Klomp20480111-43754.5 19662159+0.568
7.Erika Sziva2195--0--10051z19431143-0.811
8.Nol Swinkels1974-½-½-21505.5 19081908-0.187
9.Rudy Simons19941000½5305.81z19331783-1.489
10.Leo van IJzendoorn1701---½-1½5071w18381838+0.184
11.Peter Koymans1974½---127572w19662159+0.504
12.Ingeborg Jansen1906½1½-042507.3 19541954+0.278
13.Frank Albers1898----11110081w15302330+0.099
14.Henny Wilbrink1812-½-1-27582z16741866+0.127
 
TZuid Limburg 3 (Klimmen) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Luc Zimmermann2176---½½21502.52w21782178+0.005
2.Bob Merx19750-½-13503.31z19961996+0.026
3.Henk Temmink21491100½5503.83w20442044-0.636
4.Benjamin Nachbar2095--½--1½5041w21002100+0.007
5.Tom Vrouenraets1826½½--½35043z19821982+0.537
6.Marcel Frenken2090½000-4½1344z19221594-2.184
7.Bart van der Zwet2063011½½53604.25z20192091+0.184
8.René Snoeck1940-110½4634.54w20912182+1.140
9.Camiel Peerlings21941-00½4384.52w19921900-1.520
10.Ruud Lemmers2088-1½0½42505.32w20302030-0.314
11.Ed Vos1971½1---2756.52z18882080+0.281
12.Eric Jan Morren1817-1---1110071w19292729+0.674
13.Jack Vaassen1986---½-1½5081z20832083+0.133
14.WFM Ingrid Voigt1909½----1½5081w18291829-0.137

Beste score r5 gesorteerd op W en W-We
TKNSB, 3de Klasse HTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Charlie TangWLC 1 (Eindhoven)521242015+1.3712381
2.Rob AartsDe Combinatie 1 (Asten)521302022+1.3362388
3.Egbert CleversDe Combinatie 1 (Asten)522332098+1.1272464
4.Bob JansenDe Combinatie 1 (Asten)522061996+0.8532362
5.Heiko KesselerBlerickse SV 1 (Venlo)4420991993+1.4872793
6.Luuk de RuijterPION/Mook Combinatie 1 (Groesbeek)4521982092+0.8772332
7.Gerard van den BergDe Combinatie 1 (Asten)4519941889+0.8502129
8.Maurice SwinkelsDe Combinatie 1 (Asten)4521722013+0.5512254
9.Marcel WinkelsZuid Limburg 4 (Klimmen)519662079+1.8232228
10.Wim MolenkampPION/Mook Combinatie 1 (Groesbeek)520782084+1.0842234
11.Maarten SmitHSC Helmond 1519952002+1.0802152
12.Jeroen MedemaWLC 1 (Eindhoven)421902092+1.0372420
13.Jos SwinkelsDe Combinatie 1 (Asten)519431928+0.9622078
14.Hugo FaberHSC Helmond 1520011947+0.7022097
15.Eugen HeinertBlerickse SV 1 (Venlo)521932100+0.3932250
16.FM Ruben VenisHSC Helmond 1522312005-0.3172155