Doorgeefschaken 2007/2008 |
|
Finale |
|
|
|
|
|
|
Rang |
Groep A |
|
|
|
Mp |
Bp |
Sb |
|
1 |
Kaz |
& |
Bas B |
|
3-4 |
4 |
11 |
|
2 |
Esther |
& |
Jorik |
|
3-3 |
3 |
8 |
*) |
3 |
Paul |
& |
Joost |
|
3-3 |
3 |
8 |
*) |
4 |
Simon |
& |
Tim |
|
3-2 |
2 |
7 |
|
|
*) Esther en Jorik hebben betere resultaten in de voorrondes en zijn
daarom tweede. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep B |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Bas K |
& |
Wyman |
|
3-5 |
5 |
10 |
|
6 |
Matthijs + |
& |
Michiel |
|
3-4 |
4 |
9 |
|
7 |
Marcel |
& |
Eelko |
|
3-2 |
2 |
5 |
|
8 |
Sam |
& |
Jan |
|
3-1 |
1 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep C/D |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Rick |
& |
Aran |
|
3-5 |
5 |
16,5 |
|
10 |
Nick |
& |
Kaj |
|
3-5 |
4,5 |
12 |
|
11 |
Chiel |
& |
Deniz/ Mike |
|
3-4 |
4 |
5 |
|
12 |
Bram |
& |
Zeb |
|
3-2 |
2 |
2 |
|
13 |
Jonathan |
& |
Jeroen |
|
3-1 |
1,5 |
1 |
|
14 |
Albert |
& |
Tobias |
|
3-1 |
1 |
1,5 |
|
|
|
2de voorronde |
Op 14 maart 2008 is de 2e voorronde van het doorgeefschaak gespeeld. |
|
|
|
Uiteraard ging weer veel spannende partijen en heftige strijd in
sommige poules.. |
|
|
De resultaten per groep zie je hieronder: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
partijen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
punten |
sb |
|
|
|
|
1 |
Kaz |
& |
Stefan |
|
3 - 4 |
10 |
|
|
|
|
2 |
Simon |
& |
Tim B |
|
3 - 3 |
10 |
|
|
|
|
3 |
Bob S |
& |
Esther |
|
3 - 3 |
8 |
|
|
|
|
4 |
Paul |
& |
Jorik |
|
3 - 2 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1-4 |
Bas B |
& |
Sam |
|
3 - 3 |
9 |
|
|
|
|
1-4 |
Bas K |
& |
Jannick |
|
3 - 3 |
9 |
|
|
|
|
1-4 |
Marcel |
& |
Joost |
|
3 - 3 |
9 |
|
|
|
|
1-4 |
Matthijs |
& |
Eelko |
|
3 - 3 |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1/2 |
Bram |
& |
Bob L |
|
3 - 4 |
9 |
|
|
|
|
1/2 |
Rick |
& |
Nick |
|
3 - 4 |
9 |
|
|
|
|
3 |
Michiel |
& |
Kaj |
|
3 - 3 |
9 |
|
|
|
|
4 |
Wyman |
& |
Albert |
|
3 - 1 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Zeb |
& |
Aran |
|
3 - 6 |
12 |
|
|
|
|
2/3 |
Cas |
& |
Deniz |
|
3 - 3 |
3 |
|
|
|
|
2/3 |
Jonathan |
& |
Jeroen |
|
3 - 3 |
3 |
|
|
|
|
4 |
Chiel |
& |
Tobias |
|
3 - 0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
De finale vind plaats op 6 juni. |
|
|
|
|
|
|
|
De indeling hangt af van de resultaten in de voorrondes en van de
interne jeugdrating. |
|
en uiteraard ook van de aanwezigheid op de finaledag. De voorlopige
indeling is a.v.: |
|
|
A |
|
|
B |
|
|
|
|
|
|
1 |
Kas + Tim |
5 |
Bas B + Marcel |
|
|
|
|
|
2 |
Stefan + Bob S |
6 |
Joost + Eelko |
|
|
|
|
|
3 |
Simon + Jorik |
7 |
Matthijs + Bas K |
|
|
|
|
|
4 |
Paul + Esther |
8 |
Jannick + Jordi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
9 |
Sam + Rick |
13 |
Kaj + Tobias |
Eventueel: 2 poules van 3 teams. |
|
10 |
Jan + Bram |
14 |
Albert + Jeroen |
Teams met een bye spelen tegen elkaar. |
11 |
Michiel + Bob L |
15 |
Cas + Chiel |
|
|
|
|
|
12 |
Nick + Wyman |
16 |
Jonathan + Mike |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Zeb + Deniz |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Aran + ?? |
|
|
|
|
|
|
|
1ste Voorronde |
Op 7 december 2007 is de 1ste
voorronde van het doorgeefschaak gespeeld.
Uiteraard ging het er weer zeer hectisch aan toe, met veel spannende
partijen.
De resultaten per groep zie je hieronder: |
|
1 |
Kaz |
& |
Bob S |
|
3 – 5 |
2 |
Simon |
& |
Bas B |
|
3 – 4 |
3 |
Stefan |
& |
Joost |
|
3 – 2 |
4 |
Paul |
& |
Jorik |
|
3 – 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Esther |
& |
Jannick |
|
3 – 5½ |
2 |
Matthijs |
& |
Jordi |
|
3 – 3 |
3 |
Eelko |
& |
Sem |
|
3 – 2 |
4 |
Tim |
& |
Michiel |
|
3 – 1½ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jan |
& |
Nick |
|
3 – 5 |
2 |
Bas K |
& |
Bob L |
|
3 – 4 |
3 |
Marcel |
& |
Sam |
|
3 – 2 |
4 |
Wyman |
& |
Rick |
|
3 – 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Albert |
& |
Bram |
|
3 – 5 |
2 |
Cas |
& |
Mike |
|
3 – 4 |
3 |
Jonathan |
& |
Tobias |
|
3 – 3 |
4 |
--- |
|
--- |
|
3 – 0 |
|
|
In maart 2008 volgt de tweede ronde van het
doorgeefschaak. In juni is de finale. |