Standen Interne Competitie na: 8ste ronde, 3de periode

 

Groep A

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Haans, Kaz  7 4,5 16,75 64,3% 1797 1805 A 1Z
2 Rutten, Bram  7 4,5 5,75 64,3% 2170 1776 A  = 
3 Rutjes, Twan  6 4,0 14,50 66,7% 1885 1835 A  = 
4 Massink, Henk  7 3,5 10,50 50,0% 1688 1811 A 1W
5 Rossen, Maarten*  7 3,5 8,25 50,0% 1768 1923 A  = 
6 Verhaaren, Albert  7 2,5 4,25 35,7% 1623 1595 A  = 
7 Kooijmans, Jermo*  5 2,5 0,00 50,0% 1937 2196 A 3W
8 Rossen, Siebe  5 2,0 4,50 40,0% 1472 1598 A  = 
9 Berkel, Willem van*  4 2,0 4,00 50,0% 1798 1869 A  = 
10 Steinmann, Jos  5 2,0 2,00 40,0% 1449 1480 A 1Z
11 Lanen, Toon van*  1 0,0 0,00 0,0% 1537 2114 A 1Z

 

Groep B/C

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Dijk, Leo van  8 5,5 16,50 68,8% 1553 1523 B  = 
2 Tol, Stein van (45m+10s) 7 5,5 15,00 78,6% 1454 1504 B  = 
3 Sonderen, Louis van  8 4,0 11,75 50,0% 1394 1266 C 1Z
4 Willems, Theo  6 4,0 6,75 66,7% 1238 1323 B 1Z
5 Cuyk, Ben van  8 4,0 5,75 50,0% 1247 1179 C 1Z
6 Ohlenroth, Martijn  7 3,5 10,50 50,0% 1329 1330 C  = 
7 Bergen, Toine van  8 3,5 5,00 43,8% 1092 1271 C  = 
8 Nguyen, Tu-San (45m+10s) 7 3,0 10,25 42,9% 1363 979 C  = 
9 Duin, Ritchy  3 3,0 6,50 100,0% 1836 1814 B 2W
10 Pijnappels, Nick  6 3,0 5,50 50,0% 1273 1266 C 2Z
11 Gelder, Martin van  6 3,0 4,50 50,0% 1204 1242 C 1Z
12 Schrijvers, Leon  4 2,0 2,00 50,0% 999 979 C 1W
13 Peters, Henk  3 1,5 2,00 50,0% 1102 949 C  = 
14 Albari, Anas  1 1,0 3,50 100,0% 1989 1752 B 1W
15 Schuring, Ibo  2 1,0 1,00 50,0% 939 881 C 1W

 

Categorie C (≤1355)

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Sonderen, Louis van  8 4,0 11,75 50,0% 1394 1266 C 1Z
2 Cuyk, Ben van  8 4,0 5,75 50,0% 1247 1179 C 1Z
3 Ohlenroth, Martijn  7 3,5 10,50 50,0% 1329 1330 C  = 
4 Bergen, Toine van  8 3,5 5,00 43,8% 1092 1271 C  = 
5 Nguyen, Tu-San (45m+10s) 7 3,0 10,25 42,9% 1363 979 C  = 
6 Pijnappels, Nick  6 3,0 5,50 50,0% 1273 1266 C 2Z
7 Gelder, Martin van  6 3,0 4,50 50,0% 1204 1242 C 1Z
8 Schrijvers, Leon  4 2,0 2,00 50,0% 999 979 C 1W
9 Peters, Henk  3 1,5 2,00 50,0% 1102 949 C  = 
10 Schuring, Ibo  2 1,0 1,00 50,0% 939 881 C 1W
11 Zwikker, Henk-Jan  6 1,0 0,00 16,7% 543 886 C 1W
12 Hermens, Wim  6 1,0 0,00 16,7% 657 738 C  = 
13 Bommel, Devon van  1 0,0 0,00 0,0% 263 782 C 2Z

 

Vet = al geplaatst voor finalegroep

 

Promotie/Degradatie regeling:

Aan het einde van deze periode degraderen de laatste 2 spelers uit de A groep,

de beste 2 spelers uit de B/C groep promoveren naar de A groep.

 

K = geplaatst voor finalegroep, P = gepromoveerd naar groep A, D = gedegradeerd naar groep B/C

 

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 25-04-2018 om 10:22:37