r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7

r6SOS8, 2de Klasse GRavMpBp12345678
1.Het Kasteel 1 (Wijchen)17251132654  .  6
2.Theothorne 1 (Dieren)16208243  .  5
3.PION 2 (Groesbeek)164472524  .  55
4.KTC 2 (Beuningen)1512523½4  .  
5.ASV 4 (Arnhem)1661523½35  .  4
6.Millingse SV 116935234  .  3
7.UVS 2 (Nijmegen)1616421  .  35
8.Zevenaar 21501320233  .  4
Laatste verandering: zo 24 mrt 2019 10:20

SOS8, 2de Klasse G; Ronde: 7; vr 19 apr
 Het Kasteel 1 (Wijchen)UVS 2 (Nijmegen)
 Millingse SV 1Theothorne 1 (Dieren)
 KTC 2 (Beuningen)Zevenaar 2
 PION 2 (Groesbeek)ASV 4 (Arnhem)


THet Kasteel 1 (Wijchen) Ro1234567NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Twan Rutjes1918½-1101-5701.61w16471797-0.559
2.Henk Massink1898011111-65832 16681944+0.562
3.Kaz Haans1956011-1--43752.34z16241816-0.013
4.John Klein Douwel19011-0----215032w15961596-0.695
5.Henk van Kortenhof1869-1-1-½-3833.31w15971874+0.149
6.Bram Rutten1709---11½-3834.31w15921868+0.539
7.Ton Wouters15791--½-½-326753z16751798+0.947
8.Siebe Rossen1723--0----10051z1617817-0.780
9.Maarten Rossen1931--1----1110061w13882188+0.029
10.Jos Steinmann1605½½1-1r½-4636.22z15821673+0.419
11.Leo van Dijk16030½1½½½-63506.3 15641564-0.769
12.Mark Topper1508-0-0---2006.5 1627827-0.723
13.Henk Rutten1670-1-0-1-32676.71w16081731+0.277
14.Albert Verhaaren1659----½--1½5071z12961296-0.398
15.Toine van Bergen1400-½-----1½5071w14751475+0.087
16.Stein van Tol11881---1--2210082w15102310+0.908
 
TMillingse SV 1 Ro1234567NW%Brdkl RcTPRW-We
1.CM Thomas Verfuerth202711-111-5510021z17172517+0.889
2.Thorsten Brandt19791-1-11-441002.5 17102510+0.863
3.Ton Huybregts1552½0½001-62332.7 16921569+0.387
4.Kevin Verfuerth1963-11010-536033w16061678-1.338
5.Rupert Spijkerman1701101½00-6424.3 16081548-1.226
6.Bernd Schumacher1604000½½--51204.61z16061366-1.746
7.Frank Unkrig149501½-10-5505.85z15861586+0.510
8.Xander Verbeet1559½000-½-512075w15501309-1.670
9.Max van der Lugt148500½01r--4½137.2 14311102-1.821
10.Willem Maaijen-----0-10081z1309509 
11.B. IJsvelt1314---½---1½5081z13881388+0.102
 
TKTC 2 (Beuningen) Ro1234567NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Stan Jacobs1622½0-----2½251.52z17701578-0.161
2.Vincent Woolderink1702---10--215022z17041704+0.016
3.Christian Ruseler Colenbrander1061-0-----10021w19881188-0.003
4.Pieter van Dijk141000½0½0-61172.82z17171440+0.211
5.Gerrit Gerrits16421½110½-646734w17661889+2.040
6.Oscar van Hattem159510½1½0-63503.52z16331633+0.429
7.Jos Rongen1479½½0½½1-63505.22z16231623+0.934
8.Geert van Tongeren14430½0-11-5505.61z16501650+1.179
9.Stan Lamers1556½1½1-1-54806.25w15671808+1.670
10.Marco van Loon1589--0011-42506.32w16501650+0.167
11.Kadir Arslan1321-----0-10071w1758958-0.063
12.Freek Lever1304----½--1½5071z13841384+0.110
13.Freek Bosse15110-11---32677.31z15801703+0.865
 
TPION 2 (Groesbeek) Ro1234567NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Pieter Thissen1846½½-½1--4631.32z17231814-0.162
2.Wilbert Reynen1778-10011-53601.65w17721844+0.440
3.Alexander Bouwman1710½111½0-64672.56z17271850+1.257
4.Henk Fleuren1754--01½1-4633.54w17651856+0.534
5.Rowdy Tuss1728---1-0-215042z15851585+0.308
6.Jacques Thijssen1628101½½1-64674.86w15651688+0.653
7.Paul Nillessen1591½00101-6425.26z15861526-0.715
8.Anton Grutters1555½10----3506.71z14451445-0.456
9.Rene Slaa1384½00½½1-6426.74w15411481+0.459
10.Jan van Kessel151710-----21507.52w14301430-0.235
11.Hans van Hanswijk½-0--0-3½177.73z15001223 
12.Bram Knippenberg----0--10081z1589789 
 
TASV 4 (Arnhem) Ro1234567NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jacques Boonstra1726101-11-548011w16061846+0.362
2.Albert Marks169611100--53602.81z16761748+0.526
3.Hedser Dijkstra17441½110½-64672.82w17381861+1.056
4.Rob van Belle1676½½0½-0-5304.41w15731423-1.838
5.Jan Vermeer1633-0½1-1-46352z15871678+0.163
6.Benjamin Brandt1758---0-1-215052z15201520-0.491
7.Werner Passchier1659½------1½5051w15271527-0.188
8.Hub Kusters160501-0½0-5305.23z16031453-1.044
9.Ron Brachten16511------1110061z15912391+0.407
10.Bob Kooij1555½½½010-6426.22w15891529-0.386
11.Lex van Hattum1601-½0½00-51206.41w16301390-1.457
12.Horst Eder1615--1-0--215072w13621362-0.556
13.NO----0r--   8    
 
TZevenaar 2 Ro1234567NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jeroen van der Poel1717½11100-6581.56w17211781+0.776
2.Yannick te Pest1695½½½½11-64671.56z18171940+1.850
3.Jos Aalberts1309001001-62333.82w17221599+0.706
4.Daan Wijnholts1599-½½½-0-4384 17361645+0.063
5.Willy Veldkamp1556-100-0-41255 16081415-0.694
6.Lieuwe Verhaag1516½------1½5051z13881388-0.190
7.Pieter van der Poel1492½½½101-6586 16251685+1.562
8.Hans Corbeel1436½½00½1-6426 15611501+0.510
9.Rateb Ghneim--0----10071w1441641 
10.Menno Verbakel129600-0½½-512071z15801339+0.124
11.Abdulrhman Ghneim----0--10081z1188388 
12.Johan van der Veer1458½------1½5081w 
13.NO----0r--   4    
 
TTheothorne 1 (Dieren) Ro1234567NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Cor Vrouenraets18781½--10-4631 17601852+0.072
2.Henk Bergsma1618½00½00-61171.82w17761500-0.969
3.Henk Limbeek1330---0---10021z1676876-0.113
4.Piet Gommers173800011½-6422.7 16231563-1.424
5.Dick van Rumpt1670011½1½-64674 16151738+0.596
6.Harm Boertien1622½-011--4634.5 16041695+0.349
7.Bart de Kwaasteniet1526-----½-1½5051z17091709+0.239
8.Bob Coenen16251111½½-65835.82w15581835+1.826
9.Dick Vermeulen1559½1½1-½-5706.83z15181668+0.822
10.Joop van Wijk1221--0----10071z1583783-0.107
11.Piet Loerts1300-0--0--20072w1566766-0.183
12.Wilma Dufrenne159711½000-6427.7 14991439-1.066
 
TUVS 2 (Nijmegen) Ro1234567NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Tsjisang Cheung1974-----1-1110011w17102510+0.178
2.Abdul Abdel Aziz19060--00--3001.71z1736936-2.258
3.Maarten van Rooij1990----1--1110021w16182418+0.096
4.Marcel Krivec1634-----0-10021z1778978-0.307
5.Derek Hoover01½1---4632 15891680 
6.Theo Felet1673-1-----1110031w16512451+0.521
7.Thei van Laanen16100-0000-5003.21w1668868-2.185
8.Frans Nijenhuis1539½01--0-4384.32z16981607+0.261
9.Ruud van Roosmalen1581½1½00--52404.41w16641592+0.203
10.Koen Wilt---111-331004.71z15392339 
11.Wim Heuvelmans1589-0½0---3½175.71w16551379-0.878
12.Olaf Soons15890110½0-6426 15851525-0.542
13.Onno Marres1612110-00-52406.25z14891417-1.303
14.Tobi van Scheijndel1433½01½11-646774w15321655+0.500

Beste score r7 gesorteerd op W en W-We
TSOS8, 2de Klasse GTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Bob CoenenTheothorne 1 (Dieren)5616251558+1.8261835
2.CM Thomas VerfuerthMillingse SV 15520271717+0.8892517
3.Henk MassinkHet Kasteel 1 (Wijchen)5618981668+0.5621944
4.Gerrit GerritsKTC 2 (Beuningen)4616421766+2.0401889
5.Yannick te PestZevenaar 24616951817+1.8501940
6.Stan LamersKTC 2 (Beuningen)4515561567+1.6701808
7.Alexander BouwmanPION 2 (Groesbeek)4617101727+1.2571850
8.Hedser DijkstraASV 4 (Arnhem)4617441738+1.0561861
9.Thorsten BrandtMillingse SV 14419791710+0.8632510
10.Jacques ThijssenPION 2 (Groesbeek)4616281565+0.6531688
11.Dick van RumptTheothorne 1 (Dieren)4616701615+0.5961738
12.Tobi van ScheijndelUVS 2 (Nijmegen)4614331532+0.5001655
13.Jacques BoonstraASV 4 (Arnhem)4517261606+0.3621846
14.Pieter van der PoelZevenaar 2614921625+1.5621685
15.Dick VermeulenTheothorne 1 (Dieren)515591518+0.8221668
16.Jeroen van der PoelZevenaar 2617171721+0.7761781