r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r5SOS8, 2de Klasse GRavMpBp12345678
1.Het Kasteel 1 (Wijchen)1724926½*564  .  6
2.Theothorne 1 (Dieren)1614821½*3  .  5
3.ASV 4 (Arnhem)166152035  .  *4
4.PION 2 (Groesbeek)16425202  .  *45
5.Millingse SV 11681519½4  .  3*
6.UVS 2 (Nijmegen)1614418  .  *5
7.KTC 2 (Beuningen)1514319*4  .  
8.Zevenaar 21498115½2343*  .  
Laatste verandering: zo 24 mrt 2019 10:20

SOS8, 2de Klasse G; Ronde: 5; KNSB rating feb 2019
TUVS 2 (Nijmegen)1674Theothorne 1 (Dieren)1631ma 11 feb
1.Abdul Abdel Aziz1906Cor Vrouenraets187801
2.Maarten van Rooij1990Henk Bergsma161810
3.Ruud van Roosmalen1581Piet Gommers173801
4.Thei van Laanen1610Dick van Rumpt167001
5.Onno Marres1612Harm Boertien162201
6.Olaf Soons1589Bob Coenen1625½½
7.Koen WiltPiet Loerts130010
8.Tobi van Scheijndel1433Wilma Dufrenne159710
 
THet Kasteel 1 (Wijchen)1692Zevenaar 2149162vr 15 feb
1.Kaz Haans1956Jeroen van der Poel171710
2.Twan Rutjes1918Yannick te Pest169501
3.Henk Massink1898Jos Aalberts130910
4.Jos Steinmann1605NO10Regl.
5.Bram Rutten1709Pieter van der Poel149210
6.Leo van Dijk1603Hans Corbeel1436½½
7.Albert Verhaaren1659Menno Verbakel1296½½
8.Stein van Tol1188Abdulrhman Ghneim10
 
TMillingse SV 11726ASV 4 (Arnhem)1649do 14 feb
1.Ton Huybregts1552Jacques Boonstra172601
2.CM Thomas Verfuerth2027Albert Marks169610
3.Thorsten Brandt1979Hedser Dijkstra174410
4.Kevin Verfuerth1963Lex van Hattum160110
5.Rupert Spijkerman1701Bob Kooij155501
6.Bernd Schumacher1604Hub Kusters1605½½
7.Frank Unkrig1495Horst Eder161510
8.Max van der Lugt1485NO10Regl.
 
TKTC 2 (Beuningen)1520PION 2 (Groesbeek)167044do 14 feb
1.Vincent Woolderink1702Wilbert Reynen177801
2.Gerrit Gerrits1642Pieter Thissen184601
3.Oscar van Hattem1595Henk Fleuren1754½½
4.Jos Rongen1479Alexander Bouwman1710½½
5.Pieter van Dijk1410Jacques Thijssen1628½½
6.Geert van Tongeren1443Paul Nillessen159110
7.Freek Lever1304Rene Slaa1384½½
8.Marco van Loon1589Bram Knippenberg10


THet Kasteel 1 (Wijchen) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Twan Rutjes1918½-1104631.52w16541745-0.706
2.Henk Massink18980111154802.21z16261866+0.090
3.Kaz Haans1956011-143752.34z16241816-0.013
4.John Klein Douwel19011-0--215032w15961596-0.695
5.Henk van Kortenhof1869-1-1-221003.5 15272327+0.326
6.Bram Rutten1709---11221004 16252425+0.778
7.Siebe Rossen1723--0--10051z1617817-0.780
8.Ton Wouters15791--½-2755.52z16781870+0.822
9.Maarten Rossen1931--1--1110061w13882188+0.029
10.Henk Rutten1670-1-0-215062w16141614-0.123
11.Jos Steinmann1605½½1-1r326763z15891712+0.483
12.Leo van Dijk16030½1½½5506.41w15491549-0.800
13.Mark Topper1508-0-0-2006.5 1627827-0.723
14.Albert Verhaaren1659----½1½5071z12961296-0.398
15.Toine van Bergen1400-½---1½5071w14751475+0.087
16.Stein van Tol11881---12210082w15102310+0.908
 
TMillingse SV 1 Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.CM Thomas Verfuerth202711-11441001.5 17472547+0.822
2.Ton Huybregts1552½0½0051202.21z17261486-0.118
3.Thorsten Brandt19791-1-1331002.71w17072507+0.683
4.Kevin Verfuerth1963-110143753.52w15831776-0.513
5.Rupert Spijkerman1701101½05504.61z16311631-0.458
6.Bernd Schumacher1604000½½51204.61z16061366-1.746
7.Frank Unkrig149501½-14635.84z16231714+1.091
8.Xander Verbeet1559½000-4½1374w16131285-1.348
9.Max van der Lugt148500½01r4½137.2 14311102-1.821
10.B. IJsvelt1314---½-1½5081z13881388+0.102
 
TKTC 2 (Beuningen) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Stan Jacobs1622½0---2½251.52z17701578-0.161
2.Vincent Woolderink1702---10215022z17041704+0.016
3.Christian Ruseler Colenbrander1061-0---10021w19881188-0.003
4.Pieter van Dijk141000½0½51203.23z17141474+0.345
5.Gerrit Gerrits16421½1105703.25w17711921+1.901
6.Oscar van Hattem159510½1½53603.63z16331706+0.876
7.Jos Rongen1479½½0½½52405.41z16121540+0.180
8.Geert van Tongeren14430½0-14385.5 16741582+0.527
9.Marco van Loon1589--00131335.73w16981575-0.350
10.Stan Lamers1556½1½1-43756.54w15581750+1.102
11.Freek Lever1304----½1½5071z13841384+0.110
12.Freek Bosse15110-11-32677.31z15801703+0.865
 
TPION 2 (Groesbeek) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Pieter Thissen1846½½-½14631.32z17231814-0.162
2.Wilbert Reynen1778-100142501.54w18061806+0.133
3.Alexander Bouwman1710½111½54802.85z16771918+1.435
4.Henk Fleuren1754--01½3503.33w18401840+0.308
5.Jacques Thijssen1628101½½53604.65w15611633+0.207
6.Rowdy Tuss1728---1-1110051z15852385+0.308
7.Paul Nillessen1591½00105305.25z15811431-1.242
8.Rene Slaa1384½00½½5306.43w15271377-0.328
9.Anton Grutters1555½10--3506.71z14451445-0.456
10.Jan van Kessel151710---21507.52w14301430-0.235
11.Bram Knippenberg----010081z1589789 
12.Hans van Hanswijk½-0--2½2582z15331340 
 
TASV 4 (Arnhem) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jacques Boonstra1726101-1437512w16711864+0.227
2.Albert Marks16961110053602.81z16761748+0.526
3.Benjamin Brandt1758---0-10031z1719919-0.554
4.Hedser Dijkstra17441½11057031w17571907+1.196
5.Rob van Belle1676½½0½-4384.5 15961505-1.083
6.Werner Passchier1659½----1½5051w15271527-0.188
7.Hub Kusters160501-0½4385.32z16141523-0.476
8.Jan Vermeer1633-0½1-3505.71z15851585-0.284
9.Ron Brachten16511----1110061z15912391+0.407
10.Lex van Hattum1601-½0½041256 16411448-0.940
11.Bob Kooij1555½½½015506.21w16191619+0.267
12.Horst Eder1615--1-0215072w13621362-0.556
13.NO----0r   8    
 
TZevenaar 2 Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jeroen van der Poel1717½11105701.45w16691819+0.955
2.Yannick te Pest1695½½½½153601.65z17801853+1.024
3.Jos Aalberts130900100512031w17221481+0.706
4.Daan Wijnholts1599-½½½-35041z16401640+0.130
5.Willy Veldkamp1556-100-313351w16271504-0.188
6.Lieuwe Verhaag1516½----1½5051z13881388-0.190
7.Hans Corbeel1436½½00½53061z15741424-0.072
8.Pieter van der Poel1492½½½105506.61w16101610+0.794
9.Rateb Ghneim--0--10071w1441641 
10.Menno Verbakel129600-0½4½137 15851256-0.197
11.Abdulrhman Ghneim----010081z1188388 
12.Johan van der Veer1458½----1½5081w 
13.NO----0r   4    
 
TTheothorne 1 (Dieren) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Cor Vrouenraets18781½--138311w17151991+0.544
2.Henk Bergsma1618½00½051201.81w17481508-0.822
3.Henk Limbeek1330---0-10021z1676876-0.113
4.Piet Gommers17380001152402.61w15741501-1.600
5.Dick van Rumpt1670011½157041z16221772+0.721
6.Harm Boertien1622½-0114634.5 16041695+0.349
7.Bob Coenen16251111½5905.81w15491916+1.857
8.Dick Vermeulen1559½1½1-43756.82z14971689+0.758
9.Joop van Wijk1221--0--10071z1583783-0.107
10.Piet Loerts1300-0--020072w1566766-0.183
11.Wilma Dufrenne159711½005507.61z14651465-0.667
 
TUVS 2 (Nijmegen) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Abdul Abdel Aziz19060--003001.71z1736936-2.258
2.Maarten van Rooij1990----11110021w16182418+0.096
3.Derek Hoover01½1-4632 15891680 
4.Thei van Laanen16100-0004002.8 1688888-1.658
5.Theo Felet1673-1---1110031w16512451+0.521
6.Frans Nijenhuis1539½01--3504.31z16801680+0.487
7.Ruud van Roosmalen1581½1½0052404.41w16641592+0.203
8.Koen Wilt---11221005.52z14442244 
9.Wim Heuvelmans1589-0½0-3½175.71w16551379-0.878
10.Onno Marres1612110-042505.84z15161516-0.515
11.Olaf Soons15890110½55061w15771577-0.097
12.Tobi van Scheijndel1433½01½1536073w15321604+0.500

Beste score r5 gesorteerd op W en W-We
TSOS8, 2de Klasse GTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Bob CoenenTheothorne 1 (Dieren)516251549+1.8571916
2.Alexander BouwmanPION 2 (Groesbeek)4517101677+1.4351918
3.CM Thomas VerfuerthMillingse SV 14420271747+0.8222547
4.Henk MassinkHet Kasteel 1 (Wijchen)4518981626+0.0901866
5.Gerrit GerritsKTC 2 (Beuningen)516421771+1.9011921
6.Hedser DijkstraASV 4 (Arnhem)517441757+1.1961907
7.Jeroen van der PoelZevenaar 2517171669+0.9551819
8.Dick van RumptTheothorne 1 (Dieren)516701622+0.7211772
9.Stan LamersKTC 2 (Beuningen)3415561558+1.1021750
10.Yannick te PestZevenaar 23516951780+1.0241853
11.Oscar van HattemKTC 2 (Beuningen)3515951633+0.8761706
12.Dick VermeulenTheothorne 1 (Dieren)3415591497+0.7581689
13.Thorsten BrandtMillingse SV 13319791707+0.6832507
14.Albert MarksASV 4 (Arnhem)3516961676+0.5261748
15.Tobi van ScheijndelUVS 2 (Nijmegen)3514331532+0.5001604
16.Jos SteinmannHet Kasteel 1 (Wijchen)3416051589+0.4831712