r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r4SOS8, 2de Klasse GRavMpBp12345678
1.Het Kasteel 1 (Wijchen)1732720½*56  .  4  .  
2.Theothorne 1 (Dieren)1609617*3  .    .  5
3.ASV 4 (Arnhem)1664517½35  .    .  *4
4.PION 2 (Groesbeek)16364162  .  *  .  5
5.UVS 2 (Nijmegen)1598414½  .    .  *5
6.Millingse SV 116693144  .    .  3*
7.KTC 2 (Beuningen)1512215*  .    .  
8.Zevenaar 21500113½  .  343*  .  
Laatste verandering: vr 15 mrt 2019 10:29

SOS8, 2de Klasse G; Ronde: 4; KNSB rating nov 2018
TKTC 2 (Beuningen)1546UVS 2 (Nijmegen)1632do 17 jan
1.Pieter van Dijk1387Derek Hoover01
2.Gerrit Gerrits1616Abdul Abdel Aziz197810
3.Vincent Woolderink1695Thei van Laanen163110
4.Marco van Loon1588Koen Wilt01
5.Oscar van Hattem1573Ruud van Roosmalen155410
6.Stan Lamers1539Olaf Soons159110
7.Jos Rongen1475Tobi van Scheijndel1441½½
8.Freek Bosse1491Wim Heuvelmans159710
 
TPION 2 (Groesbeek)1678Millingse SV 11653vr 18 jan
1.Pieter Thissen1851Rupert Spijkerman1698½½
2.Wilbert Reynen1779CM Thomas Verfuerth198501
3.Alexander Bouwman1682Ton Huybregts154010
4.Henk Fleuren1761Kevin Verfuerth193810
5.Rowdy Tuss1728Xander Verbeet158510
6.Jacques Thijssen1617Bernd Schumacher1651½½
7.Paul Nillessen1614Max van der Lugt151010
8.Rene Slaa1388B. IJsvelt1314½½
 
TASV 4 (Arnhem)1662Het Kasteel 1 (Wijchen)171435do 24 jan
1.Hub Kusters1613Twan Rutjes190001
2.Bob Kooij1571Henk Massink190401
3.Benjamin Brandt1758Bram Rutten171901
4.Albert Marks1667Henk van Kortenhof184201
5.Hedser Dijkstra1715Mark Topper152110
6.Rob van Belle1704Ton Wouters1561½½
7.Jan Vermeer1654Henk Rutten165810
8.Lex van Hattum1618Leo van Dijk1608½½
 
TZevenaar 21499Theothorne 1 (Dieren)158835di 08 jan
1.Yannick te Pest1673Henk Bergsma1637½½
2.Jeroen van der Poel1676Henk Limbeek133010
3.Jos Aalberts1243Piet Gommers178601
4.Daan Wijnholts1608Dick van Rumpt1661½½
5.Willy Veldkamp1551Harm Boertien163501
6.Hans Corbeel1435Bob Coenen155701
7.Menno Verbakel1316Dick Vermeulen154501
8.Pieter van der Poel1490Wilma Dufrenne155710


THet Kasteel 1 (Wijchen) Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Twan Rutjes1918½-113831.31w16401917+0.077
2.Henk Massink1898011143752 17051898+0.070
3.Kaz Haans1956011-32672.73z15931716-0.215
4.Bram Rutten1709---11110031w17582558+0.554
5.John Klein Douwel19011-0-215032w15961596-0.695
6.Henk van Kortenhof1869-1-1221003.5 15272327+0.326
7.Siebe Rossen1723--0-10051z1617817-0.780
8.Ton Wouters15791--½2755.52z16781870+0.822
9.Henk Rutten1670-1-0215062w16141614-0.123
10.Maarten Rossen1931--1-1110061w13882188+0.029
11.Mark Topper1508-0-02006.5 1627827-0.723
12.Leo van Dijk16030½1½42506.5 15871587-0.579
13.Jos Steinmann1605½½1-32676.73z15891712+0.483
14.Toine van Bergen1400-½--1½5071w14751475+0.087
15.Stein van Tol11881---1110081w15102310+0.908
 
TMillingse SV 1 Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.CM Thomas Verfuerth202711-1331001.31z17642564+0.699
2.Thorsten Brandt19791-1-221002.52w16892489+0.478
3.Ton Huybregts1552½0½041252.5 17261534+0.153
4.Kevin Verfuerth1963-11032673.31w15771700-0.615
5.Bernd Schumacher1604000½4½134.32z16061278-1.747
6.Rupert Spijkerman1701101½4634.5 16501741+0.237
7.Frank Unkrig149501½-3505.33z16261626+0.429
8.Max van der Lugt148500½04½137 14311102-1.821
9.Xander Verbeet1559½0004½1374w16131285-1.348
10.B. IJsvelt1314---½1½5081z13881388+0.102
 
TKTC 2 (Beuningen) Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Stan Jacobs1622½0--2½251.52z17701578-0.161
2.Christian Ruseler Colenbrander1061-0--10021w19881188-0.003
3.Pieter van Dijk141000½04½132.82z17431415+0.068
4.Vincent Woolderink1702---11110031z16312431+0.411
5.Gerrit Gerrits16421½114883.54w17522081+2.138
6.Oscar van Hattem159510½14633.82z16031694+0.665
7.Marco van Loon1589--002004.52w1698898-0.350
8.Geert van Tongeren14430½0-3½175.31z17011425-0.171
9.Jos Rongen1479½½0½4385.82z15881497-0.111
10.Stan Lamers1556½1½143756.54w15581750+1.102
11.Freek Bosse15110-1132677.31z15801703+0.865
 
TPION 2 (Groesbeek) Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Pieter Thissen1846½½-½35011z17501750-0.400
2.Wilbert Reynen1778-10031331.73w18411718-0.262
3.Alexander Bouwman1710½1114882.54z17272055+1.726
4.Henk Fleuren1754--0121503.52w19631963+0.519
5.Jacques Thijssen1628101½4634.54w15981689+0.484
6.Rowdy Tuss1728---11110051z15852385+0.308
7.Paul Nillessen1591½00143854z16151524-0.544
8.Rene Slaa1384½00½41256.32w15821390-0.218
9.Anton Grutters1555½10-3506.71z14451445-0.456
10.Jan van Kessel151710--21507.52w14301430-0.235
11.Hans van Hanswijk½-0-2½2582z15331340 
 
TASV 4 (Arnhem) Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jacques Boonstra1726101-326711w17311854-0.044
2.Benjamin Brandt1758---010031z1719919-0.554
3.Albert Marks1696111043753 15881781+0.649
4.Hedser Dijkstra17441½114883 17022030+1.401
5.Rob van Belle1676½½0½4384.5 15961505-1.083
6.Hub Kusters160501-0313351z16181495-0.475
7.Werner Passchier1659½---1½5051w15271527-0.188
8.Jan Vermeer1633-0½13505.71z15851585-0.284
9.Ron Brachten16511---1110061z15912391+0.407
10.Bob Kooij1555½½½04386.5 15981507-0.428
11.Lex van Hattum1601-½0½31336.71w15331410-0.838
12.Horst Eder1615--1-1110071w12282028+0.107
 
TZevenaar 2 Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jeroen van der Poel1717½1114881.54w15981926+1.157
2.Yannick te Pest1695½½½½42501.54z17341734+0.242
3.Jos Aalberts1309001041253 16781485+0.725
4.Daan Wijnholts1599-½½½35041z16401640+0.130
5.Lieuwe Verhaag1516½---1½5051z13881388-0.190
6.Willy Veldkamp1556-100313351w16271504-0.188
7.Hans Corbeel1436½½0041256 15671374-0.293
8.Pieter van der Poel1492½½½14637 15851676+1.018
9.Rateb Ghneim--0-10071w1441641 
10.Menno Verbakel129600-030071z1560760-0.595
11.Johan van der Veer1458½---1½5081w 
 
TTheothorne 1 (Dieren) Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Cor Vrouenraets18781½--2751 16191812+0.005
2.Henk Bergsma1618½00½41251.82w16881495-0.726
3.Henk Limbeek1330---010021z1676876-0.113
4.Piet Gommers1738000141252.5 15721379-1.892
5.Dick van Rumpt1670011½4634 16261717+0.304
6.Harm Boertien1622½-013504.31z16021602-0.137
7.Bob Coenen16251111441005.82w15402340+1.907
8.Dick Vermeulen1559½1½143756.82z14971689+0.758
9.Joop van Wijk1221--0-10071z1583783-0.107
10.Piet Loerts1300-0--10071w1566766-0.183
11.Wilma Dufrenne159711½04637.5 14731564+0.050
 
TUVS 2 (Nijmegen) Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Abdul Abdel Aziz19060--02002 1666866-1.719
2.Derek Hoover01½14632 15891680 
3.Thei van Laanen16100-003002.31z1693893-1.241
4.Theo Felet1673-1--1110031w16512451+0.521
5.Koen Wilt---11110041z15882388 
6.Frans Nijenhuis1539½01-3504.31z16801680+0.487
7.Ruud van Roosmalen1581½1½042504.82w16461646+0.495
8.Wim Heuvelmans1589-0½03½175.71w16551379-0.878
9.Olaf Soons1589011042506 15641564-0.147
10.Onno Marres1612110-326763z14801603-0.029
11.Tobi van Scheijndel1433½01½42506.82w15101510-0.217

Beste score r4 gesorteerd op W en W-We
TSOS8, 2de Klasse GTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Bob CoenenTheothorne 1 (Dieren)4416251540+1.9072340
2.Gerrit GerritsKTC 2 (Beuningen)416421752+2.1382081
3.Alexander BouwmanPION 2 (Groesbeek)417101727+1.7262055
4.Hedser DijkstraASV 4 (Arnhem)417441702+1.4012030
5.Jeroen van der PoelZevenaar 2417171598+1.1571926
6.Stan LamersKTC 2 (Beuningen)3415561558+1.1021750
7.Dick VermeulenTheothorne 1 (Dieren)3415591497+0.7581689
8.CM Thomas VerfuerthMillingse SV 13320271764+0.6992564
9.Albert MarksASV 4 (Arnhem)3416961588+0.6491781
10.Henk MassinkHet Kasteel 1 (Wijchen)3418981705+0.0701898
11.Pieter van der PoelZevenaar 2414921585+1.0181676
12.Oscar van HattemKTC 2 (Beuningen)415951603+0.6651694
13.Jacques ThijssenPION 2 (Groesbeek)416281598+0.4841689
14.Dick van RumptTheothorne 1 (Dieren)416701626+0.3041717
15.Rupert SpijkermanMillingse SV 1417011650+0.2371741
16.Twan RutjesHet Kasteel 1 (Wijchen)319181640+0.0771917