r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r3SOS8, 2de Klasse GRavMpBp12345678
1.Het Kasteel 1 (Wijchen)1738515½  .  *  .  46  .  
2.ASV 4 (Arnhem)1664514½  .  5  .  *4  .  
3.UVS 2 (Nijmegen)1587412*  .  5  .    .  
4.Theothorne 1 (Dieren)1616412  .  3  .  *  .  
5.Millingse SV 11675311½4  .  3*  .    .  
6.PION 2 (Groesbeek)1621210½2*  .    .  5  .  
7.Zevenaar 21501110½  .  4  .    .  3*
8.KTC 2 (Beuningen)15010  .    .    .  *
Laatste verandering: di 23 apr 2019 10:12

SOS8, 2de Klasse G; Ronde: 3; KNSB rating nov 2018
TUVS 2 (Nijmegen)1569Zevenaar 21525ma 10 dec
1.Thei van Laanen1631Jeroen van der Poel167601
2.Derek HooverYannick te Pest1673½½
3.Onno Marres1641Jos Aalberts124301
4.Ruud van Roosmalen1554Daan Wijnholts1608½½
5.Olaf Soons1591Willy Veldkamp155110
6.Frans Nijenhuis1527Hans Corbeel143510
7.Tobi van Scheijndel1441Rateb Ghneim10
8.Wim Heuvelmans1597Pieter van der Poel1490½½
 
TTheothorne 1 (Dieren)1576ASV 4 (Arnhem)165735di 11 dec
1.Piet Gommers1786Jacques Boonstra174701
2.Henk Bergsma1637Albert Marks166701
3.Harm Boertien1635Hedser Dijkstra171501
4.Dick van Rumpt1661Rob van Belle170410
5.Dick Vermeulen1545Jan Vermeer1654½½
6.Bob Coenen1557Lex van Hattum161810
7.Joop van Wijk1228Horst Eder158301
8.Wilma Dufrenne1557Bob Kooij1571½½
 
THet Kasteel 1 (Wijchen)1833PION 2 (Groesbeek)163062vr 21 dec
1.Twan Rutjes1900Wilbert Reynen177910
2.John Klein Douwel1905Alexander Bouwman168201
3.Kaz Haans1988Henk Fleuren176110
4.Henk Massink1904Paul Nillessen161410
5.Siebe Rossen1838Jacques Thijssen161701
6.Maarten Rossen1929Rene Slaa138810
7.Jos Steinmann1593Anton Grutters156610
8.Leo van Dijk1608Hans van Hanswijk10
 
TMillingse SV 11670KTC 2 (Beuningen)1514do 13 dec
1.Ton Huybregts1540Oscar van Hattem1573½½
2.Thorsten Brandt1953Jos Rongen147510
3.Bernd Schumacher1651Gerrit Gerrits161601
4.Kevin Verfuerth1938Geert van Tongeren144410
5.Rupert Spijkerman1698Marco van Loon158810
6.Max van der Lugt1510Pieter van Dijk1387½½
7.Frank Unkrig1484Stan Lamers1539½½
8.Xander Verbeet1585Freek Bosse149101


THet Kasteel 1 (Wijchen) Ro123NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Twan Rutjes1890½-12751.5 16541847-0.081
2.Henk Massink1942011326721w17501873-0.052
3.Kaz Haans196901132672.73z15931716-0.215
4.Henk van Kortenhof1864-1-1110031w13872187+0.056
5.John Klein Douwel19061-0215032w15961596-0.695
6.Siebe Rossen1735--010051z1617817-0.780
7.Henk Rutten1673-1-1110051w15732373+0.383
8.Ton Wouters15741--1110051z16512451+0.630
9.Leo van Dijk15990½135061w15711571-0.593
10.Maarten Rossen1940--11110061w13882188+0.029
11.Jos Steinmann1599½½132676.73z15891712+0.483
12.Toine van Bergen1395-½-1½5071w14751475+0.087
13.Stein van Tol12031--1110081w15102310+0.908
14.Mark Topper1501-0-10081z1539739-0.475
 
TMillingse SV 1 Ro123NW%Brdkl RcTPRW-We
1.CM Thomas Verfuerth205911-221001 17562556+0.464
2.Ton Huybregts1550½0½31332.31z17481625+0.463
3.Thorsten Brandt19701-1221002.52w16892489+0.478
4.Kevin Verfuerth1964-112210032w14862286+0.117
5.Bernd Schumacher16040003003.71z1603803-1.700
6.Frank Unkrig149701½3505.33z16261626+0.429
7.Rupert Spijkerman162110132675.71z15831706+0.034
8.Max van der Lugt145900½3½1771z13701093-1.463
9.Xander Verbeet1543½003½177.73w15751299-1.040
 
TKTC 2 (Beuningen) Ro123NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Stan Jacobs1622½0-2½251.52z17701578-0.161
2.Christian Ruseler Colenbrander1061-0-10021w19881188-0.003
3.Oscar van Hattem154210½3503.31z16201620+0.192
4.Pieter van Dijk143100½3½173.31z17431467+0.068
5.Gerrit Gerrits16941½138343w16771953+1.241
6.Marco van Loon1620--010051w1698898-0.350
7.Geert van Tongeren14490½03½175.31z17011425-0.171
8.Jos Rongen1551½½031335.31z16371514-0.064
9.Stan Lamers1594½1½32676.73w15471670+0.530
10.Freek Bosse15520-1215072z15711571+0.220
 
TPION 2 (Groesbeek) Ro123NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Pieter Thissen1847½½-21501 17761776-0.196
2.Wilbert Reynen1790-1021501.52w17681768-0.026
3.Alexander Bouwman1692½113832.33z17892065+1.416
4.Henk Fleuren1773--010031w19881188-0.213
5.Jacques Thijssen1633101326743w15811704+0.437
6.Paul Nillessen1596½003½174.33z16501374-0.902
7.Rene Slaa1401½003½175.71w16721396-0.116
8.Anton Grutters1555½103506.71z14451445-0.456
9.Jan van Kessel151710-21507.52w14301430-0.235
10.Hans van Hanswijk½-02½2582z15331340 
 
TASV 4 (Arnhem) Ro123NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jacques Boonstra1764101326711w17311854-0.044
2.Hedser Dijkstra17491½13832.31w17622038+1.153
3.Albert Marks1686111331002.71z15042304+0.920
4.Rob van Belle1652½½0313341z16081485-0.892
5.Jan Vermeer1633-0½2½255 15481355-0.789
6.Werner Passchier1680½--1½5051w15271527-0.188
7.Lex van Hattum1570-½02½256 14961303-0.824
8.Ron Brachten16471--1110061z15912391+0.407
9.Horst Eder1605--11110071w12282028+0.107
10.Hub Kusters158701-21507 14761476-0.317
11.Bob Kooij1553½½½35081z14961496-0.307
 
TZevenaar 2 Ro123NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jeroen van der Poel1706½113831.33w16871963+1.044
2.Yannick te Pest1748½½½3501.73z17831783+0.292
3.Jos Aalberts1305001313331w16421519+0.754
4.Daan Wijnholts1599-½½215042z16291629+0.057
5.Lieuwe Verhaag1516½--1½5051z13881388-0.190
6.Willy Veldkamp1534-10215052w16221622+0.196
7.Hans Corbeel1448½½0313361z15701447+0.042
8.Pieter van der Poel1520½½½3506.71z15941594+0.425
9.Rateb Ghneim--010071w1441641 
10.Menno Verbakel132100-2007 1568768-0.384
11.Johan van der Veer1458½--1½5081w 
 
TTheothorne 1 (Dieren) Ro123NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Cor Vrouenraets18801½-2751 16191812+0.005
2.Henk Bergsma1613½003½1721w16921416-0.776
3.Piet Gommers17500003002.31z1682882-1.920
4.Harm Boertien1644½-02½2542z16271434-0.521
5.Dick van Rumpt1675011326741w16311754+0.378
6.Bob Coenen1636111331005.73w15742374+1.572
7.Dick Vermeulen1566½1½32676.73z15571680+0.547
8.Joop van Wijk1186--010071z1583783-0.107
9.Piet Loerts1311-0-10071w1566766-0.183
10.Wilma Dufrenne149811½3837.31w14681744+0.643
 
TUVS 2 (Nijmegen) Ro123NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Thei van Laanen15760-020022z1692892-0.830
2.Abdul Abdel Aziz17830--10021w1715915-0.821
3.Derek Hoover01½3502.31z16561656 
4.Theo Felet1648-1-1110031w16512451+0.521
5.Frans Nijenhuis1525½013504.31z16801680+0.487
6.Wim Heuvelmans1566-0½2½254.52w17381545-0.233
7.Ruud van Roosmalen1562½1½32674.71w16701793+0.968
8.Olaf Soons1521011326761w15731696+0.425
9.Onno Marres1580110326763z14801603-0.029
10.Tobi van Scheijndel1455½013506.71w15281528-0.265

Beste score r3 gesorteerd op W en W-We
TSOS8, 2de Klasse GTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Bob CoenenTheothorne 1 (Dieren)3316361574+1.5722374
2.Albert MarksASV 4 (Arnhem)3316861504+0.9202304
3.Alexander BouwmanPION 2 (Groesbeek)316921789+1.4162065
4.Gerrit GerritsKTC 2 (Beuningen)316941677+1.2411953
5.Hedser DijkstraASV 4 (Arnhem)317491762+1.1532038
6.Jeroen van der PoelZevenaar 2317061687+1.0441963
7.Wilma DufrenneTheothorne 1 (Dieren)314981468+0.6431744
8.Ruud van RoosmalenUVS 2 (Nijmegen)2315621670+0.9681793
9.Dick VermeulenTheothorne 1 (Dieren)2315661557+0.5471680
10.Stan LamersKTC 2 (Beuningen)2315941547+0.5301670
11.Jos SteinmannHet Kasteel 1 (Wijchen)2315991589+0.4831712
12.Thorsten BrandtMillingse SV 12219701689+0.4782489
13.CM Thomas VerfuerthMillingse SV 12220591756+0.4642556
14.Jacques ThijssenPION 2 (Groesbeek)2316331581+0.4371704
15.Olaf SoonsUVS 2 (Nijmegen)2315211573+0.4251696
16.Dick van RumptTheothorne 1 (Dieren)2316751631+0.3781754