r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r2SOS8, 2de Klasse GRavMpBp12345678
1.Theothorne 1 (Dieren)163649  .  *  .    .    .  
2.ASV 4 (Arnhem)16683  .    .    .  4  .  *
3.Het Kasteel 1 (Wijchen)16913*  .    .    .    .  4
4.PION 2 (Groesbeek)16172  .    .  *5  .    .  
5.UVS 2 (Nijmegen)15962  .    .  *  .  5  .  
6.Zevenaar 2148817  .  4  .  3  .  *  .  
7.Millingse SV 1167717  .    .  4  .  3*  .  
8.KTC 2 (Beuningen)149406*  .    .    .    .  
Laatste verandering: zo 24 mrt 2019 10:20

SOS8, 2de Klasse G; Ronde: 2; KNSB rating nov 2018
TMillingse SV 11674UVS 2 (Nijmegen)157035do 15 nov
1.CM Thomas Verfuerth1985Wim Heuvelmans159710
2.Kevin Verfuerth1938Frans Nijenhuis152710
3.Bernd Schumacher1651Theo Felet163601
4.Ton Huybregts1540Derek Hoover01
5.Frank Unkrig1484Tobi van Scheijndel144110
6.Rupert Spijkerman1698Ruud van Roosmalen155401
7.Max van der Lugt1510Olaf Soons159101
8.Xander Verbeet1585Onno Marres164101
 
TKTC 2 (Beuningen)1466Het Kasteel 1 (Wijchen)1691do 15 nov
1.Stan Jacobs1631Henk Massink190401
2.Christian Ruseler Colenbrander1064Kaz Haans198801
3.Pieter van Dijk1387Henk van Kortenhof184201
4.Geert van Tongeren1444Leo van Dijk1608½½
5.Oscar van Hattem1573Henk Rutten165801
6.Gerrit Gerrits1616Jos Steinmann1593½½
7.Jos Rongen1475Toine van Bergen1412½½
8.Stan Lamers1539Mark Topper152110
 
TPION 2 (Groesbeek)1628Theothorne 1 (Dieren)1616vr 16 nov
1.Pieter Thissen1851Cor Vrouenraets1878½½
2.Wilbert Reynen1779Henk Bergsma163710
3.Alexander Bouwman1682Piet Gommers178610
4.Jacques Thijssen1617Dick van Rumpt166101
5.Paul Nillessen1614Bob Coenen155701
6.Rene Slaa1388Wilma Dufrenne155701
7.Anton Grutters1566Piet Loerts130810
8.Jan van Kessel1523Dick Vermeulen154501
 
TASV 4 (Arnhem)1661Zevenaar 2149944do 15 nov
1.Jacques Boonstra1747Jeroen van der Poel167601
2.Hedser Dijkstra1715Yannick te Pest1673½½
3.Albert Marks1667Jos Aalberts124310
4.Rob van Belle1704Daan Wijnholts1608½½
5.Jan Vermeer1654Willy Veldkamp155101
6.Lex van Hattum1618Hans Corbeel1435½½
7.Hub Kusters1613Menno Verbakel131610
8.Bob Kooij1571Pieter van der Poel1490½½


THet Kasteel 1 (Wijchen) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Henk Massink18980121501 18181818-0.207
2.Twan Rutjes1918½-1½5021w15291529-0.417
3.Kaz Haans19560121502.52z15081508-0.428
4.Henk van Kortenhof1869-11110031w13872187+0.056
5.John Klein Douwel19011-1110041w15112311+0.088
6.Henk Rutten1670-11110051w15732373+0.383
7.Leo van Dijk16030½2½255 15711378-0.593
8.Ton Wouters15791-1110051z16512451+0.630
9.Jos Steinmann1605½½21506.52z16001600+0.021
10.Toine van Bergen1400-½1½5071w14751475+0.087
11.Mark Topper1508-010081z1539739-0.475
12.Stein van Tol11881-1110081w15102310+0.908
 
TMillingse SV 1 Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.CM Thomas Verfuerth202711221001 17562556+0.464
2.Kevin Verfuerth1963-11110021w15272327+0.075
3.Thorsten Brandt19791-1110031w19032703+0.431
4.Ton Huybregts1552½02½253 19241731+0.417
5.Bernd Schumacher1604002004 1596796-1.151
6.Frank Unkrig14950121504.52z16701670+0.352
7.Rupert Spijkerman17011021506 15811581-0.316
8.Max van der Lugt1485002007.52z1361561-1.296
9.Xander Verbeet1559½02½257.52w16171424-0.411
 
TKTC 2 (Beuningen) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Stan Jacobs1622½02½251.52z17701578-0.161
2.Christian Ruseler Colenbrander1061-010021w19881188-0.003
3.Pieter van Dijk1410002002 18601060-0.098
4.Oscar van Hattem15951021504.52z16601660+0.238
5.Gerrit Gerrits16421½2754.52w16901882+0.692
6.Geert van Tongeren14430½2½256 15821390-0.129
7.Freek Bosse15110-10061z1557757-0.409
8.Stan Lamers1556½12756.52w15781771+0.606
9.Jos Rongen1479½½21507 14781478-0.016
 
TPION 2 (Groesbeek) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Pieter Thissen1846½½21501 17761776-0.196
2.Wilbert Reynen1778-11110021w16372437+0.310
3.Alexander Bouwman1710½12752.52z17311924+0.634
4.Jacques Thijssen16281021503.52w14521452-0.344
5.Paul Nillessen1591½02½254.52z15241331-0.747
6.Rene Slaa1384½02½255.52w15441351-0.087
7.Anton Grutters1555½12756.52z13721564+0.007
8.Jan van Kessel15171021507.52w14301430-0.235
9.Hans van Hanswijk½-1½5081z14581458 
 
TASV 4 (Arnhem) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jacques Boonstra17261021501 16761676-0.598
2.Hedser Dijkstra17441½2752 18262018+0.763
3.Albert Marks169611221003 14372237+0.461
4.Rob van Belle1676½½21504 15811581-0.332
5.Jan Vermeer1633-010051z1551751-0.641
6.Werner Passchier1659½-1½5051w15271527-0.188
7.Lex van Hattum1601-½1½5061w14351435-0.239
8.Ron Brachten16511-1110061z15912391+0.407
9.Hub Kusters16050121507 14761476-0.317
10.Bob Kooij1555½½21508 14661466-0.287
 
TZevenaar 2 Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jeroen van der Poel1717½12751.52w17141907+0.607
2.Yannick te Pest1695½½21501.52z17831783+0.292
3.Jos Aalberts1309002003 1642842-0.164
4.Daan Wijnholts1599-½1½5041z17041704+0.132
5.Willy Veldkamp1556-11110051w16542454+0.641
6.Lieuwe Verhaag1516½-1½5051z13881388-0.190
7.Pieter van der Poel1492½½21506 15921592+0.279
8.Hans Corbeel1436½½21506 15921592+0.416
9.Menno Verbakel1296002007 1568768-0.384
10.Johan van der Veer1458½-1½5081w 
 
TTheothorne 1 (Dieren) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Cor Vrouenraets18781½2751 16191812+0.005
2.Henk Bergsma1618½02½252 17051512-0.318
3.Piet Gommers1738002003 1649849-1.366
4.Dick van Rumpt16700121504 15951595-0.182
5.Harm Boertien1622½-1½5051z15391539-0.132
6.Bob Coenen162511221005.52w15522352+0.988
7.Wilma Dufrenne159711221007 14162216+0.623
8.Piet Loerts1300-010071w1566766-0.183
9.Dick Vermeulen1559½12757.52z15081701+0.398
 
TUVS 2 (Nijmegen) Ro12NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Wim Heuvelmans1589-010011w19851185-0.087
2.Abdul Abdel Aziz19060-10021w1715915-0.821
3.Derek Hoover0121502.52z16481648 
4.Theo Felet1673-11110031w16512451+0.521
5.Thei van Laanen16100-10031z1709909-0.392
6.Frans Nijenhuis1539½02½253.52z18021610+0.113
7.Ruud van Roosmalen1581½12755 17011894+0.893
8.Tobi van Scheijndel1433½02½256.52w15281335-0.265
9.Olaf Soons15890121506.52w15841584-0.019
10.Onno Marres161211221007.52z15992399+0.889

Beste score r2 gesorteerd op W en W-We
TSOS8, 2de Klasse GTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Bob CoenenTheothorne 1 (Dieren)2216251552+0.9882352
2.Onno MarresUVS 2 (Nijmegen)2216121599+0.8892399
3.Wilma DufrenneTheothorne 1 (Dieren)2215971416+0.6232216
4.CM Thomas VerfuerthMillingse SV 12220271756+0.4642556
5.Albert MarksASV 4 (Arnhem)2216961437+0.4612237
6.Ruud van RoosmalenUVS 2 (Nijmegen)215811701+0.8931894
7.Hedser DijkstraASV 4 (Arnhem)217441826+0.7632018
8.Gerrit GerritsKTC 2 (Beuningen)216421690+0.6921882
9.Alexander BouwmanPION 2 (Groesbeek)217101731+0.6341924
10.Jeroen van der PoelZevenaar 2217171714+0.6071907
11.Stan LamersKTC 2 (Beuningen)215561578+0.6061771
12.Dick VermeulenTheothorne 1 (Dieren)215591508+0.3981701
13.Anton GruttersPION 2 (Groesbeek)215551372+0.0071564
14.Cor VrouenraetsTheothorne 1 (Dieren)218781619+0.0051812
15.Stein van TolHet Kasteel 1 (Wijchen)1111881510+0.9082310
16.Willy VeldkampZevenaar 21115561654+0.6412454