r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r1SOS8, 2de Klasse GRavMpBp12345678
1.ASV 4 (Arnhem)16742  .    .    .    .  *  .  
2.PION 2 (Groesbeek)160625  .    .    .    .    .  5*
3.Theothorne 1 (Dieren)16572  .    .    .  *  .    .  
4.Millingse SV 1168014  .    .    .  4  .  *  .  
5.Het Kasteel 1 (Wijchen)169114  .    .  *4  .    .    .  
6.KTC 2 (Beuningen)15220*  .    .    .    .    .  
7.Zevenaar 2147803  .  3  .  *  .    .    .  
8.UVS 2 (Nijmegen)16230*  .    .    .    .    .  
Laatste verandering: zo 24 mrt 2019 10:20

SOS8, 2de Klasse G; Ronde: 1; KNSB rating aug 2018
TUVS 2 (Nijmegen)1623ASV 4 (Arnhem)1674ma 15 okt
1.Derek HooverJacques Boonstra175601
2.Abdul Abdel Aziz1978Hedser Dijkstra171501
3.Thei van Laanen1631Albert Marks170901
4.Ruud van Roosmalen1554Rob van Belle1704½½
5.Frans Nijenhuis1527Werner Passchier1667½½
6.Olaf Soons1591Ron Brachten165801
7.Onno Marres1637Hub Kusters161310
8.Tobi van Scheijndel1441Bob Kooij1571½½
 
TZevenaar 21478PION 2 (Groesbeek)160635di 09 okt
1.Yannick te Pest1673Pieter Thissen1851½½
2.Jeroen van der Poel1676Alexander Bouwman1682½½
3.Jos Aalberts1243Jacques Thijssen161701
4.Pieter van der Poel1490Paul Nillessen1614½½
5.Lieuwe Verhaag1530Rene Slaa1388½½
6.Hans Corbeel1435Anton Grutters1566½½
7.Menno Verbakel1316Jan van Kessel152301
8.Johan van der Veer1458Hans van Hanswijk½½
 
TTheothorne 1 (Dieren)1657KTC 2 (Beuningen)1522di 16 okt
1.Cor Vrouenraets1878Pieter van Dijk138710
2.Henk Bergsma1637Stan Jacobs1631½½
3.Piet Gommers1786Gerrit Gerrits161601
4.Dick van Rumpt1661Oscar van Hattem157301
5.Harm Boertien1635Stan Lamers1539½½
6.Bob Coenen1557Freek Bosse149110
7.Dick Vermeulen1545Jos Rongen1494½½
8.Wilma Dufrenne1557Geert van Tongeren144410
 
THet Kasteel 1 (Wijchen)1691Millingse SV 1168044vr 19 okt
1.Henk Massink1915CM Thomas Verfuerth200501
2.Twan Rutjes1924Ton Huybregts1529½½
3.Kaz Haans1903Thorsten Brandt195301
4.John Klein Douwel1898Frank Unkrig151110
5.Ton Wouters1556Bernd Schumacher165110
6.Leo van Dijk1608Rupert Spijkerman169801
7.Jos Steinmann1593Xander Verbeet1585½½
8.Stein van Tol1131Max van der Lugt151010


THet Kasteel 1 (Wijchen) Ro1NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Henk Massink1898010011z20051205-0.376
2.Twan Rutjes1918½1½5021w15291529-0.417
3.Kaz Haans1956010031z19531153-0.431
4.John Klein Douwel190111110041w15112311+0.088
5.Ton Wouters157911110051z16512451+0.630
6.Leo van Dijk1603010061w1698898-0.376
7.Jos Steinmann1605½1½5071z15851585-0.011
8.Stein van Tol118811110081w15102310+0.908
 
TMillingse SV 1 Ro1NW%Brdkl RcTPRW-We
1.CM Thomas Verfuerth202711110011w19152715+0.376
2.Ton Huybregts1552½1½5021z19241924+0.417
3.Thorsten Brandt197911110031w19032703+0.431
4.Frank Unkrig1495010041z18981098-0.088
5.Bernd Schumacher1604010051w1556756-0.630
6.Rupert Spijkerman170111110061z16082408+0.376
7.Xander Verbeet1559½1½5071w15931593+0.011
8.Max van der Lugt1485010081z1131331-0.908
 
TKTC 2 (Beuningen) Ro1NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Pieter van Dijk1410010011w18781078-0.043
2.Stan Jacobs1622½1½5021z16371637+0.008
3.Gerrit Gerrits164211110031w17862586+0.724
4.Oscar van Hattem159511110041z16612461+0.621
5.Stan Lamers1556½1½5051w16351635+0.132
6.Freek Bosse1511010061z1557757-0.409
7.Jos Rongen1479½1½5071w15451545+0.071
8.Geert van Tongeren1443010081z1557757-0.346
 
TPION 2 (Groesbeek) Ro1NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Pieter Thissen1846½1½5011w16731673-0.233
2.Alexander Bouwman1710½1½5021z16761676-0.008
3.Jacques Thijssen162811110031w12432043+0.095
4.Paul Nillessen1591½1½5041z14901490-0.168
5.Rene Slaa1384½1½5051w15301530+0.190
6.Anton Grutters1555½1½5061z14351435-0.177
7.Jan van Kessel151711110071w13162116+0.234
8.Hans van Hanswijk½1½5081z14581458 
 
TASV 4 (Arnhem) Ro1NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jacques Boonstra172611110011w800 
2.Hedser Dijkstra174411110021z19782778+0.821
3.Albert Marks169611110031w16312431+0.392
4.Rob van Belle1676½1½5041z15541554-0.200
5.Werner Passchier1659½1½5051w15271527-0.188
6.Ron Brachten165111110061z15912391+0.407
7.Hub Kusters1605010071w1637837-0.467
8.Bob Kooij1555½1½5081z14411441-0.175
 
TZevenaar 2 Ro1NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Yannick te Pest1695½1½5011z18511851+0.233
2.Jeroen van der Poel1717½1½5021w16821682+0.008
3.Jos Aalberts1309010031z1617817-0.095
4.Pieter van der Poel1492½1½5041w16141614+0.168
5.Lieuwe Verhaag1516½1½5051z13881388-0.190
6.Hans Corbeel1436½1½5061w15661566+0.177
7.Menno Verbakel1296010071z1523723-0.234
8.Johan van der Veer1458½1½5081w 
 
TTheothorne 1 (Dieren) Ro1NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Cor Vrouenraets187811110011z13872187+0.043
2.Henk Bergsma1618½1½5021w16311631-0.008
3.Piet Gommers1738010031z1616816-0.724
4.Dick van Rumpt1670010041w1573773-0.621
5.Harm Boertien1622½1½5051z15391539-0.132
6.Bob Coenen162511110061w14912291+0.409
7.Dick Vermeulen1559½1½5071z14941494-0.071
8.Wilma Dufrenne159711110081w14442244+0.346
 
TUVS 2 (Nijmegen) Ro1NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Derek Hoover010011z1756956 
2.Abdul Abdel Aziz1906010021w1715915-0.821
3.Thei van Laanen1610010031z1709909-0.392
4.Ruud van Roosmalen1581½1½5041w17041704+0.200
5.Frans Nijenhuis1539½1½5051z16671667+0.188
6.Olaf Soons1589010061w1658858-0.407
7.Onno Marres161211110071z16132413+0.467
8.Tobi van Scheijndel1433½1½5081w15711571+0.175

Beste score r1 gesorteerd op W en W-We
TSOS8, 2de Klasse GTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Stein van TolHet Kasteel 1 (Wijchen)1111881510+0.9082310
2.Hedser DijkstraASV 4 (Arnhem)1117441978+0.8212778
3.Gerrit GerritsKTC 2 (Beuningen)1116421786+0.7242586
4.Ton WoutersHet Kasteel 1 (Wijchen)1115791651+0.6302451
5.Oscar van HattemKTC 2 (Beuningen)1115951661+0.6212461
6.Onno MarresUVS 2 (Nijmegen)1116121613+0.4672413
7.Thorsten BrandtMillingse SV 11119791903+0.4312703
8.Bob CoenenTheothorne 1 (Dieren)1116251491+0.4092291
9.Ron BrachtenASV 4 (Arnhem)1116511591+0.4072391
10.Albert MarksASV 4 (Arnhem)1116961631+0.3922431
11.Rupert SpijkermanMillingse SV 11117011608+0.3762408
12.CM Thomas VerfuerthMillingse SV 11120271915+0.3762715
13.Wilma DufrenneTheothorne 1 (Dieren)1115971444+0.3462244
14.Jan van KesselPION 2 (Groesbeek)1115171316+0.2342116
15.Jacques ThijssenPION 2 (Groesbeek)1116281243+0.0952043
16.John Klein DouwelHet Kasteel 1 (Wijchen)1119011511+0.0882311